Австрійці розробили автономний острівний курорт на сонячній енергії

Австрійська компанія створить автономний острівний приватних курорт з використанням електричних катамаранів на сонячних панелях у якості плавучих будиночків для відпочинку.

Концепцію "плавучої вілли" на відновлюваній енергії просуває Silent Resorts, нове підприємство Silent Yachts, передає focus.ua

За задумом розробників, серія буде об'єднувати катамарани двох видів 18-метрові і 24-метрові, які зможуть підключатися до мережі і використовувати свої акумуляторні блоки і сонячні батареї не тільки для самопідзарядки, але і для живлення зовнішніх будівель.

Кожен катамаран буде обладнаний розкішною віллою, у комплекті з чотирма люксовими номерами, з окремими ванними кімнатами, сучасними кухнями, терасами, соляріями і багатьом іншим.

При цьому, кожна яхта буде залишатися повністю функціональним морським судном, дозволяючи гостям не тільки проводити час з комфортом, але і відчути дух пригод, вирушаючи в нічні та багатоденні подорожі. Ті, кому не так комфортно проводити час на воді, зможуть вибрати люксові номери на набережній з парусини і дерева.

Централізовані зручності, такі як стійка реєстрації, ресторани, зони відпочинку, басейни, спа-салони та тренажерні зали, також є частиною концепції.

Компанія також планує побудувати наземну курортну інфраструктуру з власною сонячною енергією.


Silent 80 вартістю 4,9 млн євро, який буде використовуватися в якості курортного готелю, є флагманом парку компанії, пропонуючи різні конфігурації з подвійним електродвигуном потужністю від 200 до 500 кВт, літієвими акумуляторами потужністю від 150 до 532 кВт/год і одиночними або подвійними генераторами для живлення двигунів після розрядки батареї.

Сонячна панель потужністю 26 кВт буде покривати дахи багатокорпусного судна, перетворюючи сонячне випромінювання у запасну енергію. В якості додаткового рішення для руху може також використовуватися човен з повітряним вітрилом.


Як зазначають у Silent Resorts, власникам курортів не потрібно буде купувати великі ділянки землі.

"Дороге будівництво віддалених майданчиків, тривалі узгодження, складне проектування, наземна інвазивна інфраструктура все це вже позаду,  - пояснює засновник і генеральний директор Silent Yachts Майкл Келер. - Власникам курортів сподобається скорочення капіталовкладень, а поточні експлуатаційні витрати складуть лише невелику частину від вартості традиційної нерухомості".  

Також за його словами, всі курортні активи є особистою власністю, що усуває необхідність в дорогих і складних структурах володіння іноземними землями і звільняє від оподаткування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка