Австрієць створив електробайк, що може слугувати домашнім акумулятором

Йохан Хаммершмід – інженер із Австрії, що створив незвичайний електричний мотоцикл. Він має запас ходу 300 км (більше, ніж у будь-якої іншої моделі) і може використовуватися як домашній акумулятор, пише сайт gas2.

Йохан називає свій електробайк «поверненням до концепції коня», адже на вигляд він нагадує середньовічного коня в обладунках. Мотоцикл Johammer J1 оснащений двигуном на 12 кВт. Він також відзначається поліпропіленовим корпусом і системою рульового управління без приладової панелі. Всі дані показуються на дисплеї, що вмонтовані в дзеркала заднього виду. Обертання ручки газу в напрямку від водія включає рекуперативного гальмування. Чим сильніше обертаєш – тим швидше скидає швидкість електробайк. Є й задній хід для зручного паркування.Практично увесь мотоцикл інженер зібрав на фабриці в Австрії. Лише колеса, гальмівні колодки і покришки закуповував у інших виробників, щоб не проходити тривалу сертифікацію. Хоча акумулятор Johammer J1 не набагато менший, ніж остання модель домашнього акумулятора Tesla Powerwall, його можна підключити і використовувати для зберігання енергії будинку або на невеликому підприємстві, особливо якщо там є сонячні батареї.

Йохан пишається тим, що його винахід не вписується в конкретну категорію: чи то це акумулятор на колесах, чи мотоцикл зі зйомним акумулятором.

«Ми зараз знаходимося на тому ж етапі, на якому автомобілі були 100 років тому. Інфраструктура була обмеженою, але швидко розвивалася, – говорить він. – Те ж відбудеться з електромобілями, і для їх зарядки будуть використовувати не тільки спеціалізовані заправки, а й будинки, торговельні центри, парковки».

Вартість найдорожчого такого електробайка становить близько $ 27 000. Компанія почала збір коштів на оплату витрат на виробництво.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: