Австрія збільшила норму граничного вмісту водню в газових мережах до 10%

Австрія збільшила норму граничного вмісту водню у мережах транспортування і розподілу природного газу з 4% до 10%.

Нова директива G B210 OVGW Австрійської асоціації газу і води — Національного Альянсу операторів систем газо - і водопостачання набула чинності з 1 червня, передає interfax.com.ua

"Нова директива є наступною віхою, що відкриває шлях до енергетичного переходу, -зазначає національний газотранспортний оператор Gas Connect Austria GmbH. - Газова мережа з добрерозвиненою інфраструктурою не тільки забезпечує доступне енергопостачання, але також готова до використання для забезпечення декарбонізації».

За словами австрійських газовиків, домашні газові прилади: від газової колонки до плити — як і раніше використовуються у звичайному режимі. «При більшій кількості водню газові мережі працюють більш екологічно, без витрати часу на модифікацію або дорогих інвестицій у інші системи опалення», — кажуть вони.

Різні європейські стандарти або не визначають граничні концентрації водню у природному газі, або вказують дуже різні величини. Європейський стандарт DIN EN 16723 обмежує H2 в природному газі, що перекачується по трубопроводу, на рівні 0,5%. Німецький стандарт DVGW G262 дає загальне обмеження у 10%, але в компримированном природному газі для автотранспорту — не більше 2% (через руйнівний вплив на сталь), у газі для газових турбін -від 1% до 5%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка