Австрія запускає у масову експлуатацію поїзди з водневими паливними елементами

В Австрії запустять у масову експлуатацію поїзди Coradia iLint з водневими паливними елементами.

Відповідний дозвіл видало Федеральне міністерство охорони клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій і технологій, передає hightech.plus

Поїзди на водневих паливних елементах, розроблені французькою компанією Alstom, успішно пройшли 10-тижневе тестування на Австрійській федеральній залізниці (ÖBB).

Coradia iLint складалися з двох вагонів, розвивали швидкість до 140 км/год і рухалися по рейках практично безшумно.

Alstom і ÖBB щодня проводили випробування з реальним пасажирами протягом трьох місяців на чотирьох складних маршрутах. Водневі поїзди рухалися по альпійським дорогам - від Вінер-Нойштадта до Аспанга і Хартберга, а також по лініях Вінер-Нойштадт — Пухберг-Ам-Шнеберг — Гутенштайн. При цьому потяги використовували всього лише одну заправну станцію ÖBB у місті Вінер-Нойштадт.

"Ми пишаємося тим, що змогли підтвердити, що поїзди Coradia iLint придатні для всіх маршрутів обслуговування — навіть на крутих ділянках їх характеристики були переконливі, — повідомив старший віце-президент Alstom Europe Джан Лука Ербаччі. - OBB стала піонером у випробуваннях водневої технології на залізничному транспорті Австрії».

Передбачається, що поступово водневі поїзди повністю замінять дизельні потяги на всіх маршрутах Австрії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка