Австрія виділила €20 млн субсидій для сонячних станцій потужністю до 50кВт

Австрія виділила €20 млн на субсидії для встановлення сонячних електростанцій потужністю до 50кВт.   

Фінансування Фонду з клімату та енергетики збільшило Міністерство з охорони клімату через великий попит на одноразові інвестиційні гранти для невеликих фотоелектричних установок, передає sunnik.com.ua

"Фінансування цього року було майже повністю вичерпано, невизначеність в останні тижні викликала неабияке занепокоєння серед установників і потенційних операторів обладнання, - пояснила Віра Іммітцер, виконавчий директор Федеральної асоціації PV Austria. – Ми закликали уряд поповнити фонд».

Сонячні станції потужністю до 50 кВт фінансуються в залежності від розміру установки і коливається від 150 до 250 євро за кіловат. Для фотоелектричних установок, інтегрованих у будівлю, надається бонус у розмірі 100 євро за кіловат.

Незадовго до літніх канікул в Австрії був прийнятий Закон про розширення використання поновлюваних джерел (EAG) після декількох місяців затримок. У ньому передбачені нові акції для фотоелектричних установок. Тим не менш, тепер все ще потрібно супутнє регулювання і схвалення Комісії ЄС з надання допомоги, щоб нова програма фінансування могла бути реалізована. «Великі фотоелектричні проекти все ще стикаються з невизначеним майбутнім, - пояснює Гернот Шрек, керівник відділу у торговій компанії Siblik у PV Austria. – Поки Закон про розширення поновлюваних джерел не вступить в силу, ми розглядаємо збільшення фінансування для встановлення 50 кіловатних фотоелектричних установок як важливий крок на шляху до нейтральності клімату».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка