Австрія проведе повну електрифікацію залізниць для скорочення викидів CO2

В Австрії планують провести електрифікацію всієї мережі залізниць до 2035 року.

Проект покликаний зробити всі залізничні перевезення у країні з нейтральним викидом CO2, передає cfts.org.ua.

Зараз близько 3500 км з 4865 маршрутних км мережі електрифіковані, ще 500 км повинні підключити до мережі до 2030 року.

«Пакет витрат на інфраструктуру на 2021-2026 роки у розмірі 17,5 млрд євро був узгоджений Радою Міністрів 14 жовтня, - заявила федеральний міністр Австрії з охорони клімату Леонора Гевесслер. - Це найбільший пакет інвестицій в залізницю, який коли-небудь проводила республіка».


Крім електрифікації, інвестиції підуть на розширення послуг S-Bahn в містах і біля них, а також на підвищення привабливості регіональних ліній, збільшення пропускної здатності і забезпечення більш ефективного використання мережі для вантажних перевезень, а також на цифровізацію технічного обслуговування.

Очікується, що ÖBB Infrastruktur буде витрачати близько 640 мільйонів євро на рік на технічне обслуговування. Витрати на електрифікацію та інші роботи з підвищення привабливості залізниць за п'ять років складуть 2,1 млрд євро, а ще 530 млн євро будуть витрачені на удосконалення послуг залізничних перевезень, включаючи установку шумозахисних екранів на лініях і модернізацію вагонів з більш тихими гальмами, а також поліпшення вантажних терміналів.


Удосконалення також націлені на надання регулярних національних пасажирських перевезень з "оптимальними стикуваннями" на основних вузлах, і крім того, на скорочення часу в дорозі. Це зробить залізничний транспорт більш конкурентоспроможним у порівнянні з автотранспортом, - 50 хвилин будуть зекономлені на поїздці між центрами міст Відень і Грац і 1 година 20 хвилин - між Віднем і Клагенфуртом.

Зазначається, що проекти інвестиційної програми на 2018-2023 роки будуть продовжені, а на нові схеми буде виділено 8 млрд євро. Так, повідомляється, що ÖBB вже провели модернізацію S-Bahn між Мейдлінгом і Флоридсдорфом з використанням супутникового управління поїздами, що дозволило збільшити кількість поїздів, експлуатованих в день, з 700 до 900.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка