Австралійці створили «безсмертний» електромобіль на сонячних батареях

Австралійський стартап EVX створив електромобіль Immortus (лат. безсмертний), який, за словами розробників, може їхати безперервно. «Поки світить сонце, Immortus буде працювати. За витривалістю, яка практично нескінченна, він перевершує всі екзотичні спортивні автомобілі на планеті», - пояснюють розробники новинки. Офіційна презентація унікального електромобіля має відбутися в листопаді на виставці SEMA в Лас-Вегасі, повідомляє ресурс Drive.ru

Таке досягнення стало можливим завдяки передовій аеродинаміці авто, акумулятору ємністю 10 кВт•год та сонячним батареям, які практично повністю вкривають електромобіль та займають 7 кв. метрів його поверхні. ККД сонячних батарей становить 22%. 


Вага Immortus становить всього лише 550 кг. При цьому, як говорять у компанії, електрокар пробігає без підзарядки 550 км із середньою швидкістю 85 км/год і максимальною швидкістю більше 150 км/год. 

Від 0 до «сотні» авто розганяється менш ніж за сім секунд. Максимальна вихідна потужність двох електродвигунів в задніх колесах - 40 кВт (54 к.с.). 

Та найголовніше, що за певних погодних умов пробіг Immortus без прямого підживлення може бути необмеженим.  

Щодо масового виробництва мови поки що не йде. EVX говорять, що після офіційної презентації вони планують робити авто по індивідуальним замовленням. Можлива вартість Immortus також залишається в таємниці. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка