Австралійці розробили домашню систему зберігання енергії на «зеленому» водні

В Австралії розробили нову систему зберігання енергії на основі "зеленого" водню для приватних будинків і підприємств.

Проект реалізує австралійський стартап Lavo Hydrogen Technology Ltd спільно з вченими Університету Нового Південного Уельсу, передає energosmi

Технологія використовує електроенергію згенеровану сонячними панелями встановленими на даху будинку для отримання водню з води за допомогою електролізу. Газ зберігається у металогідридному контейнері і при необхідності перетворюється назад в електрику за допомогою паливного елемента.


"Рекордні в світі показники використання сонячних панелей на дахах будинків роблять Австралію ідеальним ринком для перших продажів нової системи, - говорить головний виконавчий директор Lavo Алан Ю. - Обладнання надійде в продаж у листопаді, а установка почнеться у червні 2021 року, за умови остаточного затвердження".

До 2022 року компанія планує продавати 10 000 систем зберігання енергії на основі "зеленого" водню у рік. Пристрій Lavo приблизно втричі дорожчий, ніж Powerwall, здатний зберігати більше електроенергії протягом більш тривалого часу.

"Маємо на меті спробувати змінити спосіб життя людей за допомогою енергії, - пояснює Алан Ю. - Кожна система спочатку коштуватиме 24 620 доларів і зможе зберігати 40 кВт-год електроенергії — достатньо, щоб забезпечити середнє домогосподарство більш ніж на два дні".

Алан Ю визнав, що більш висока вартість системи може спочатку обмежити інтерес споживачів. "Наша система зможе замінити дизельні генератори у невеликих автономних селах, або стати компактним рішенням для громад і будинків, відрізаних від основної мережі стихійними лихами, такими як лісові пожежі", - зауважив він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка