Австралійці підтримують на 59% прискорений перехід на відновлювані джерела енергії

59% австралійців віддають перевагу інвестиціям у поновлювані джерела енергії для виведення економіки з рецесії, викликаної коронавірусом.

Тільки 12% респондентів в опитуванні, проведеному на замовлення Австралійського інституту, підтримали перехід з вугілля на газ, передає energosmi

Близько 80% опитаних заявили, що Австралія вже відчуває на собі наслідки зміни клімату, в той час як 82% були стурбовані тим, що глобальне потепління посилить лісові пожежі у найближчі роки.

«Є одне чітке повідомлення: більшість австралійців хочуть більше відновлюваних джерел енергії та менше викопного палива, - говорить Річі Мерціан, директор з питань клімату та енергетики AI. - Це означає поетапну відмову від вугільних електростанцій, обхід газового переходу і підключення до поновлюваних джерел енергії для забезпечення їх майбутнього».

Опитування, проведене у липні YouGov від імені AI, опитало близько 2000 осіб, рівномірно розподілених по штатах і територіях Австралії.

Уряд прем'єр-міністра Скотта Моррісона підтримав викопне паливо і відмовився від досягнення нульових викидів. Минулого місяця уряд розгорнув набір ініціатив енергетичної політики, спрямованих на те, щоб допомогти економіці вийти з першої за останні 30 років рецесії. Вони включали в себе стимули для розвитку нових газових ресурсів і трубопровідної інфраструктури, а також обіцянку побудувати нову газову електростанцію, якщо приватні оператори не візьмуть на себе зобов'язання замінити вихідну вугільну електростанцію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка