Австралійський стартап випускає сонячні панелі замінюючи срібло на дешевшу мідь

Стартап SunDrive залучив 2,2 мільйона доларів США від Австралійського агентства з відновлюваних джерел енергії для того, щоб масштабувати свій дешевий, високоефективний процес виробництва сонячних панелей, повідомляє PV-magazine.

Австралійському стартапу SunDrive вдалося прорвати один із ключових бар’єрів для більш широкого впровадження сонячних елементів наступного покоління – а саме, потребу в дорогому сріблі. Технологія SunDrive замінює використання срібла дешевшою міддю.

В усьому світі виробництво сонячних панелей, за оцінками, використовує 20% щорічного споживання промислового срібла в світі. Ця цифра, швидше за все, зростатиме, оскільки зростає попит на більш ефективні сонячні елементи наступного покоління, які потребують у два-три рази більше срібла на комірку, ніж попередні моделі.

Компанія намагається ще більше підвищити ефективність панелей завдяки простішому виробничому процесу та тоншому сонячному елементу, який потребуватиме менше кремнію. Ця невелика автоматизована виробнича лінія могла б сприяти розвитку довгострокового технологічного виробництва в Австралії.

Первинним акцентом SunDrive є «сонячний» сектор на дахах. Сонячна батарея на даху є ідеальним місцем для виходу на ринок технології, оскільки обмежений простір дозволяє найефективнішим сонячним елементам генерувати більше енергії на кожен квадратний фут.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка