Австралієць започаткував бізнес на системі вертикальних садів для закритих приміщень

Розробка австралійського підприємця Кріса Уілкінса здатна не лише прикрасити, а й освіжити інтер’єр приміщення. Свою систему вертикальних садів засновник австралійської компанії PodРlants запропонував ще минулого року. Протягом тривалого часу Уілкінс допрацьовував свій винахід спільно з Сіднейським університетом. Цього року австралієць презентував продукт, що повністю готовий до використання, повідомляє ресурс Vzavtra.net


PodРlants – це модульна система на основі гідро-аеропоніки для створення вертикальних садів, які можна встановлювати в приміщенні. За допомогою такої системи можна вирощувати будь-які пристосовані до закритих приміщень рослини. 

Зовнішня оболонка блоку, який «тримає» рослини, виготовлена з переробленого АБС-пластику. Кожен модуль висотою 2,4 або 1,2 метра важить менше 20 кілограмів. 

За словами розробника, система не потребує значних витрат ресурсів. Приміром, за рахунок малого споживання води (менше літра на годину), для запуску і підтримки роботи системи потрібно значно менше електроенергії. Крім того, в системі PodРlants не використовуються ні насоси, ні фільтри, ні сопла, які створюють певні труднощі в інших аналогічних пристроях. 
   

Голе коріння рослин вільно висить всередині блоку, а крихітні крапельки води не ллються на корені, а поширюються в повітрі і в кореневій зоні. Це дозволило попередити поширення кореневої бактеріальної інфекції. 

Система досить зручна у використанні. Її достатньо встановити на вже існуючу стіну поряд з вільним доступом до розетки. Автономність системи забезпечує наявність у кожного модуля стаціонарних резервуарів для збору води.


Вартість виготовлення та встановлення системи вертикальних садів PodРlants у компанії розраховують індивідуально для кожного клієнта. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: