Австралія закриє 1,5–гігаватну вугільну станцію на чотири роки раніше

У Австралії закриють вугільну електростанцію потужністю 1,5ГВт в середині 2028 року.

EnergyAustralia закриє Yallourn на чотири роки раніше, передає reneweconomy.com.au

Раніше вугільну електростанцію мали намір закрити у 2032 році, коли, як очікувалося, вичерпаються запаси вугілля з шахти Yallourn. Однак довелося прискорити процес, оскільки вугільні генератори стикаються з наслідками падіння цін на електроенергію і зростанням витрат на підтримку старіючої інфраструктури.

Передбачається, що на разом із закритям вугільної електростанції EnergyAustralia побудує у Джіраланг у долині Латроб новий великий акумуляторний завод потужністю 350 МВт і терміном зберігання до чотирьох годин.

Батарея буде готова до роботи до 2026 року, до закриття електростанції у Яллурні.

Вікторія поставила перед собою мету досягти 50% відновлюваних джерел енергії до 2030 року, хоча її здатність досягти або перевершити цю мету буде залежати від здатності розгорнути достатню мережеву інфраструктуру.

«Yallourn закриється раніше, оскільки електростанція страждає від зростаючого числа незапланованих відключень, - каже директор програми клімату та енергетики Австралійського інституту Річі Мерціан. - Yallourn - найстаріша вугільна електростанція у Вікторії і сама ненадійна електростанція у всій країні: з грудня 2017 року вона ламалася 50 разів".

Виконавчий директор Ради з чистої енергетики Кейн Торнтон заявив, що значні інвестиції у нову вітрову і сонячну генерацію створили умови, які дозволили австралійському парку вугільних генераторів закритися рано.

"Масове використання відновлюваних джерел енергії та батарей створює тисячі робочих місць, знижує ціни на електроенергію та призводить до фундаментального зрушення в енергетичній системі Австралії, - сказав він. - Це дозволяє закрити ще більше наших дуже старих, дорогих і забруднюючих навколишнє середовище вугільних електростанцій".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка