Австралія розширює фінансування ВДЕ та водневих проектів

Австралійський уряд розширив фінансування у сфері відновлюваної енергетики від одного зі своїх основних фінансових органів, щоб дозволити прихильникам проектів уловлювання та зберігання вуглецю (CCS), переважно з сектору викопного палива, та водневим проектам отримувати державне фінансування, пише Argus Media.

Міністр енергетики Австралії Ангус Тейлор заявив, що мандат Австралійського агентства з відновлюваних джерел енергії (Arena) розширено для фінансування водневих проектів, систем накопичення енергії, низьковуглецевих матеріалів, проектів CCS тощо.

«Арена» – це відділ австралійського уряду, що фінансує енергетику, і спочатку був створений для контролю за державним фінансуванням відновлюваних джерел енергії. За словами Тейлора, Канберра надала «Арені» 1,03 мільярда доларів фінансування для підтримки нових технологій та додаткові 192,5 мільйона доларів США для цілеспрямованих програм.

Уряд Австралії також оприлюднив плани щодо видачі австралійських внутрішніх вуглецевих кредитів операторам проектів CCS. Розширення фінансування «Арени» стало однією з рекомендацій з огляду політики уряду щодо зниження викидів парникових газів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка