Австралія може стати світовим лідером за кількістю електромобілів на сонячних батареях

Австралія може стати лідером на ринку електричних транспортних засобів на сонячних батареях, враховуючи правильні стимули і політику країни, яка заохочує розвиток відновлюваних джерел енергії і закриття найбільш забруднюючих навколишнє середовище вугільних електростанцій, пише cleantechnica.com.

«З високим проникненням житлових сонячних фотоелектричних систем в Квінсленді і Південній Австралії і появою домашніх накопичувачів енергії, для Австралії є відмінна можливість стати лідером на ринку електричних транспортних засобів, що працюють на сонячній енергії», – заявляє компанія Origin Energy.

Майже чверть австралійських будинків обладнані «сонячними» дахами. Австралія розглядається як імовірний перший «масовий ринок» через велику кількість сонця і високі ціни на електроенергію в країні.

Багато електромобілів вже зараз заряджаються від сонячних дахів, а комунальні служби перемикають навантаження для електричних систем гарячого водопостачання на денний час, щоб скористатися надмірною сонячною енергією.

Потенціал для електромобілів є значним, але їх продажі в Австралії були невисокими – з менш ніж 1000 автомобілів, проданих до кінця 2014 року, хоча ці цифри зараз підвищуються ентузіазмом до фешенебельної моделі Tesla S, а останнім часом і величезним інтересом до нової Model 3.

Компанія Origin Energy пропонує цілий ряд стратегій, що сприятимуть збільшенню попиту на електромобілі: таких, як підтримка швидкої покупки, розвиток інфраструктури, зокрема зарядних станцій, скорочення збору та реєстрації, а також пільгові парковки і окрему смугу руху.

Компанія також припускає, що продаж електричних транспортних засобів може поєднуватися з GreenPower або аналогічними продуктами, щоб вони відразу ж живилися ВДЕ.

Австралія зараз не має стандартів викидів транспортних засобів, в той час як уряд Австралії говорить про введення такої політики. Викиди в транспортному секторі становлять близько 17% від загального обсягу викидів в Австралії, причому швидко ростуть. Електромобілі дійсно сприяють скороченню викидів, зокрема, в Південній Австралії, Західній Австралії і Тасманії.

«Наш план дозволяє коаліційному уряду змінити свій захисний механізм так, щоб він вже не просто запобігав підвищенню шкідливих викидів, а й зменшував їх. План дозволяє зробити це за допомогою кроків, які узгоджуються з його політичними обмеженнями», – повідомляє австралійський Grattan Institute.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка