Австралія інвестує $2,09 млн у підключення дахових сонячних станцій до загальної мережі

Австралійське агентство з відновлюваних джерел енергії (Australian Renewable Energy Agency, ARENA) виділить $2,09 млн на проведення випробувань технології гнучкого підключення сонячних електростанцій розташованих на дахах будівель до електричної мережі загального користування.

Проект реалізує австралійська компанія SA Power Networks у співпраці з енергокомпанією AusNet Services, виробниками інверторів для фотоелектричних установок компаніями Fronius, SMA і SolarEdge, а також постачальником послуг з управління енергоспоживанням компанією SwitchDin, передає ruscable.  

Нова технологія дозволить власникам дахових сонячних установок, які в даний час не мають технічної можливості експортувати надлишкову електроенергію вироблену фотоелектричними установками у мережі загального користування, стати учасниками енергоринку.

У тестуванні візьмуть участь до 600 власників дахових сонячних установок, що живуть в районах, де спостерігаються перевантаження у розподільних мережах через дуже високий обсяг дахової сонячної генерації.

Технологія гнучкого підключення дає можливість інверторам дахових сонячних установок кожні 5 хвилин автоматично коригувати потужність електроенергії, що видається у мережу загального користування, на основі сигналів, отриманих з мережі.

В ході 12-місячних випробувань планується протестувати можливість гнучкого приєднання дахової сонячної генерації у штатах Південна Австралія і Вікторія.

«Успішне проведення випробувань дозволить збільшити ефективність використання дахової сонячної генерації», - впевнений генеральний директор ARENA Даррен Міллер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка