Австралія інвестує $13 млрд у водень, зберігання енергії та вловлювання вуглецю

Австралія виділить $13 млрд на виробництво водню, зберігання енергії, уловлювання і зберігання вуглецю, а також виробництво низьковуглецевої сталі і алюмінію.

Про це йдеться у опублікованому урядом 10-річному плані розвитку інноваційних енергетичних технологій, передає ruscable

Документ включає три основні напрямки діяльності: зниження викидів вуглецю, скорочення витрат і збільшення числа робочих місць.

При цьому $9,4 млрд із загального обсягу інвестицій буде направлено на підтримку діяльності корпорації з чистої енергії (Clean Energy Corp) і $1,01 млрд - на австралійське агентство з відновлюваної енергії (Australian Renewable Energy Agency, ARENA).

Передбачається, що правильне використання інноваційних технологій дозволить Австралії створити до 130 тисяч робочих місць до 2030 року і скоротити на ≈250 млн тонн обсяг викидів СО2 до 2040 року. Нещодавно створена Консультативна рада з технологічних інвестицій (Technology Investment Advisory Council) контролюватиме розподіл коштів у енергетичні проекти, що реалізуються в країні.

Міністерство енергетики Австралії оголосило про створення технологічної Дорожньої карти напередодні прийняття національного бюджету на 2021 рік. Незважаючи на велике значення для енергетичного майбутнього Австралії перевірених джерел енергії, таких як вугілля, газ, сонячна та вітрова енергія, предметом технологічної Дорожньої карти стали нові технології, здатні забезпечити перехід до чистої енергетики з нульовими викидами СО2.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: