Авікомпанія Boeing на 100% переведе всі літаки на біопаливо до 2030 року

Компанія Boeing заявила, що до 2030 року поставлятиме комерційні літаки, здатні літати на 100% біопаливі або екологічно чистому авіаційному паливі. Мета Boeing вимагає вдосконалення реактивних систем, підвищення вимог до палива та сертифікації безпеки світовими регуляторами. Мета є основною для ширшої цілі щодо скорочення викидів вуглецю наполовину до 2050 року, повідомляє The Guardian.

Нині на комерційні перевезення припадає близько 2% всіх викидів вуглекислого газу і близько 12% всіх викидів від транспорту. Близько 80% авіаційних викидів відбувається внаслідок польотів на відстань понад 932 миль (1500 кілометрів), для яких не існує практичних альтернативних видів транспорту.

Боїнг і раніше успішно літав на 100% біопаливі. У травні 2018 року американський виробник літаків здійснив перший у світі комерційний рейс з Сіетла в Мемфіс туди й назад з використанням 100% біопалива на вантажному судні FedEx Corp 777.

Boeing та європейський конкурент Airbus SE також працюють над зменшенням викидів вуглецю за рахунок зменшення ваги та опору на нових літаках.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка