Авіакомпанія British Airways відкриє ряд заводів з переробки відходів на реактивне паливо

Британська авіакомпанія British Airways в партнерстві з американською компанією Velocys побудують ряд заводів з переробки побутових відходів на реактивне паливо для свого флоту. Перший завод використовуватиме в якості сировини сотні тисяч побутових відходів, що призначені для захоронення чи спалювання – в тому числі підгузники, пластикові контейнери для їжі і обгортки від шоколадок.

Все це планують перетворити в екологічно чисте паливо, завдяки якому авіакомпанія планує на 50% знизити шкідливі викиди до 2050 року. Крім того, така ініціатива дозволить суттєво скоротити кількість відходів, які потрапляють на звалище – за рік у Великобританії туди відправляється понад 15 млн. тонн сміття, яке завдає шкоди навколишньому середовищу і виділяє вуглекислий газ, що прискорює зміни клімату.


За проектом, завод вироблятиме вдосталь палива, щоб на цілий рік забезпечити заправку всіх літаків Boeing 787, що літають з Лондона в американські міста Сан-Хосе і Новий Орлеан.

«Це буде перший завод такого масштабу. У наступному десятилітті авіакомпанія планує нарощувати обсяги використання екологічного палива для свого флоту», – йдеться в заяві оператора.

Біопаливо дозволить зменшити обсяги викидів CO2 в атмосферу на 60% в порівнянні з традиційними видами палива. Рішення авіаперевізника використовувати біопаливо підтримує й британський уряд та міністерство транспорту:

«Стійкі види палива відіграватимуть все більшу роль в світовій авіації, тому ми готуємося до цього майбутнього. Перетворення побутових відходів в реактивне паливо – це дивовижна інновація».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка