Audi створила систему отримання електроенергії від нерівностей на дорогах

Електрокари та гібриди використовують систему рекуперативного гальмування як додаткове джерело енергії, але є й інші методи вироблення електрики. Audi розробила прототип підвіски eROT, яка отримує електроенергію від нерівностей на дорогах. У Німеччині дорожнє полотно дозволяє відновлювати в середньому 100-150 ват, повідомляє Хайтек.

Audi раніше заявляла про свої плани використовувати рух амортизаторів для вироблення електрики, а тепер компанія представила робочий прототип системи під назвою eROT. У зв'язці з електричною установкою з напругою 48 вольт такий тип підвіски дозволить виробляти додаткову енергію для роботи двигуна.


Створена Audi підвіска використовує спеціальний важіль для абсорбації руху коліс по нерівній поверхні. Важіль направляє це рух в електромотор, який перетворює його в електрику. У компанії заявляють, що під час випробувань на німецьких дорогах система eROT дозволила відновити в середньому до 100-150 ват енергії. У готовому автомобілі електрика може використовуватися для забезпечення роботи деяких елементів обладнання і дозволить зняти навантаження з двигуна.
У Audi також стверджують, що eROT налаштовувати простіше, ніж традиційні системи підвіски. Система дозволяє окремо регулювати відбій і стиснення амортизаторів, завдяки чому легше встановити баланс.

Для роботи eROT необхідна 48-вольтна електрична установка. Багато експертів вважають, що такі системи почнуть широко використовуватися в найближчі кілька років, так як з кожним роком електричної начинки в машинах стає все більше. Вони дозволять накопичувати енергію, яку можна буде використовуватися для забезпечення роботи електронних компонентів або невеликих електродвигунів в так званих помірних гібридах і мікрогібрідах.

Компанія поки не повідомляла про свої плани використовувати систему eROT при виробництві автомобілів. Точно відомо, що Audi випустить в 2017 році електромобіль з мінігібрідною системою на основі електричної установки з напругою 48 вольт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: