Українська асоціація відновлюваної енергетики просить президента відновити виплати за «зеленим» тарифом

Українська асоціація відновлюваної енергетики звернулася до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити інвесторів відновлюваної енергетики, відновивши виплати за «зеленим» тарифом.

Про це йдеться у дописі від 18 липня на сторінці УАВЕ.

Під час робочої поїздки до Канади Ви обіцяли покращувати в Україні умови для інвестування в «зелену» енергетику спрощуючи бюрократичні процедури, - йдеться у зверненні. – Натомість сьогодні інвестори, які вклали за останні 5 років у відновлювану енергетику нашої країни близько 2,5 млрд. євро, ризикують опинитися на межі банкрутства через зупинку гарантованих законом виплат за «зеленим» тарифом».

Сьогодні рішення Окружного адміністративного судну міста Києва - зупинення дії постанови НКРЕКП від 07 червня 2019 року №955 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на II півріччя 2019 року - може зруйнувати галузь відновлюваної енергетики та довіру інвесторів до держави, пояснюють в УАВЕ. «Такі рішення перекреслюють роботу останніх років зі створення стабільних та надійних умов для інвестування в нашу країну, – зауважують в асоціації. – Якщо питання не буде вирішене, порушаться зобов’язання перед вітчизняними банками та міжнародними фінансовими установами (такими як European Bank for Reconstruction and Development (EBRD)), а за найгіршим сценарієм – на Україну чекають міжнародні позови щодо порушення зобов’язань перед інвесторами у відновлювану енергетику».

УАВЕ звертається до президента України з великим проханням особисто взяти участь у вирішенні складної ситуації.

Наразі на офіс президента України направлений офіційний лист-звернення від 11.07.19 провідних асоціацій відновлюваної енергетики: УАВЕ, Біоенергетичної асоціації України, Української вітроенергетичної асоціації, Української водневої ради, Спілки активних споживачів і проз'юмерів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка