Apple збудувала сонячну електростанцію, яка забезпечить енергією 12,5 тис. будинків

Компанія Apple збудувала в Арізоні (США) велику сонячну електростанцію потужністю 50 МВт. Електроенергію корпорація продаватиме за ринковою ціною місцевій комунальній компанії, контракт з якою підписаний на 25 років. Apple планує направити в електромережу стільки ж енергії, скільки вона витрачає на роботу своїх офісів і дата-центру в Месі, передає Хайтек.

Сонячна електростанція Bonnybrooke площею 300 акрів розташована у Флоренсі, штат Арізона. Вона виробляє 151 млн. кВт*год. щорічно. Вартість електроенергії не повідомляється, але у аналогічних проектів 1 кВт*год. обходиться в 5,3 центи. Сонячного дня електростанція може виробляти достатньо електроенергії, щоб забезпечити 12 500 будинків.В червні цього року Apple відкрила дочірню компанію Apple Energy LLC (ТОВ Apple Енергія). У серпні організація отримала офіційний дозвіл Федеральної комісії з енергетичного регулювання США (FERC) на продаж енергії і надання послуг з її реалізації.

Корпорація володіє не тільки електростанцією в Арізоні, але й має сонячну ферму в Неваді потужністю 20 МВт. На території власного кампусу компанія виробляє додатково ще 18 МВт. Загалом, 93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на енергії з ВДЕ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: