Apple інвестує € 1 млн у проект з перетворення енергії морських хвиль в електрику

Компанія Apple спільно з Агентством з відновлюваної енергетики Ірландії (SEAI) у 2016 році створить спільний фонд, який виділятиме кошти на дослідження та розвиток перетворення енергії морських хвиль в електрику.

У новий «зелений» проект Apple вже готова інвестувати € 1 млн. 

Очікується, що ці кошти підуть на випробування перших прототипів установок з перетворення енергії морських хвиль (створені в рамках гранту SEAI), які наразі знаходяться у морському полігоні затоки Голуей, повідомляє ресурс ТreeHugger.com.


Apple вже неодноразово заявляла про своє бажання досягти 100-відсоткового показника використання енергії з відновлюваних джерел на усіх своїх виробничих потужностях. 

Ще на початку 2015 року компанія оголосила про плани вкласти € 1,7 млрд у будівництво двох нових дата-центрів, один з яких має з’явитися поблизу невеликого міста Атенрай (графство Голуей, Ірландія). Після закінчення будівництва в 2017 році об'єкт буде на повністю використовувати «зелену» енергію. 

Віце-президент Apple з питань екологічних ініціатив компанії Ліза Джексон вже заявила, що новий дата-центр у Ірландії в майбутньому буде частково використовувати чисту енергію морських хвиль.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка