Аналітики прогнозують «вибух» ринку екологічно чистих авто у наступні 10 років

Дослідницька компанія IDTechEx зі штаб-квартирою у Великобританії поділилася своїм прогнозом щодо розвитку ринку електромобілів у 2016-2026 роках. Дані більш ніж обнадійливі. Так, аналітики прогнозують «вибух» ринку екологічно чистих  авто у наступному десятилітті. 

Дані IDTechEx показують, що «електро-бізнес» на автомобільному ринку в усьому світі зростатиме на неймовірні $500 млрд щороку, повідомляє ресурс Gas2.org.

Звичайно, що зростатиме також виробництво та продажі різноманітних комплектуючих і аксесуарів для електричних транспортних засобів: батареї, суперконденсатори, системи бездротової зарядки, складна електроніка та інше. 

Цікаво, що інноваційність та першість у випробуванні нових «зелених» новинок дослідники IDTechEx віддають авіації та морським транспортним засобам, зважаючи на більші фінансові можливості цих галузей.
 
Також аналітики звертають увагу на розвиток гібридних та електричних громадських транспортних засобів, зокрема автобусів. Зараз чимало міст запроваджують програми з переходу на громадський транспорт з нульовим викидом СО2. Зважаючи на вже існуючі темпи, експерти прогнозують, що світовий ринок виробництва «зелених» автобусів досягне обороту у $72 млрд  до 2025 року.
 
При цьому на даний час світовим лідером виробництва електричних автобусів виступає китайська компанія BYD. Очікується, що у 2016 році на її заводах випустять 6 тис. «зелених» автобусів.

IDTechEx також очікує велике зростання використання електричних транспортних засобів у будівництві, сільському господарстві та промисловості. Протягом наступних десяти років використання електричних транспортних засобів на цих ринках зростатиме від 20% до 65%.  

Однак аналітики наголошують, що зростання використання електричних транспортних засобів у промисловості та комерційному секторі все ще залежатиме від рівня державного фінансування і податкових пільг. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка