Американці пропонують збудувати на Херсонщині водневі електростанції

Днями Херсонська ОДА та американська компанія Global Energy Solutions Group, що спеціалізується на виробництві і монтажі малих електростанцій, підписали меморандум про співпрацю. Він передбачає будівництво водневих електростанції на Херсонщині, передає Таврія24.Американці заявили про готовність реалізувати такий проект в південних районах Херсонської області. Завдяки ньому виробничі й сільськогосподарські підприємства, а також підприємства водозабезпечення будуть отримувати електроенергію з альтернативних джерел. Загальний обсяг інвестицій поки що не розголошується, проте американська сторона і представники адміністрації запевнили, що мова йде про десятки, а можливо і сотні мільйонів доларів.
«Херсонська область має колосальні можливості в альтернативній енергетиці, – зазначив директор компанії GESG Аміт Рай. – Наш проект дозволить додатково виробляти не менше 15 МВт для промислових і побутових потреб».

Глава Global Energy Solutions Group також висловив стурбованість з приводу можливої ​​бюрократії. У відповідь глава Херсонської ОДА Андрій Гордєєв запевнив, що на Херсонщині діє «зелений коридор» для іноземних інвестицій в сферу АПК, туризму та енергетики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка