Американці планують побудувати в Одеській області 5 заводів з переробки біомаси

Американська компанія Ukraine Agro Valley Association (UAVA) планує побудувати в Одеській області 5 заводів з переробки біомаси та виробництва пелет, що дозволить опалювати громадські й приватні будівлі за допомогою альтернативних джерел енергії, повідомляє інформагентство УНІАН

Вартість спільного україно-американського проекту зі створення в Україні постійного джерела біомаси та біоенергетичного палива може сягнути 100 млн дол.

Крім того, в рамках загальної стратегії проекту протягом п'яти років американська компанія має намір побудувати 20 заводів по всій Україні і довести їх сумарну потужність до переробки двох мільйонів тонн енергетично багатої продукції в рік.

«Кожен з наших заводів буде автономним центром по доходах і видатках і буде конкурувати з іншими нашими заводами», – підсумував генеральний директор UAVA Род Робертсон.

Варто зазначити, що це не в перше, коли американська Agro Valley цікавиться розвитком альтернативної енергетики на території України. Весною цього року компанія виявили бажання реалізувати на Харківщині проекти з вирощування енергетичних культур, виробництва електроенергії з відходів сільгосппідприємств, будівництва сміттєспалювальної електростанції та міні-теплоелектростанції у Куп'янську. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка