Американський стартап представив найефективнішу лампу, що працює на сонячних батареях

З метою допомогти сім’ям у країнах, що розвиваються, американська компанія Nokero створила невеличку світлодіодну лампу на сонячних батареях. За словами розробників, їх новий продукт – це «найефективніша лампа, що працює на сонячній енергії», повідомляє ресурс Сheburek.net

Завдяки новій технології перетворення сонячного світла в електроенергію, нова сонячна лампа забезпечує ефективність в 700 люмен-годин на ват. Варто зазначити, що існуючі на сьогодні аналоги досягають в кращому випадку 300 люмен-годин на ват. 


Очікується, що лампа під назвою №233 допоможе бідним родинам у віддалених регіонах вирішити проблему освітлення помешкань, де ще й досі використовують свічки та небезпечні гасові лампи. 

Новинку створено спеціально для щоденного використання. При цьому вона забезпечує достатнє освітлення для виконання домашньої роботи після настання темряви, заряджаючись протягом одного дня.


Важить лампа всього 85 грамів, а її розмір становить 11,4 см х 8,3 см х 3,8 см. Через що №233 можна тримати в кишені та скрізь носити з собою. 

Літій-залізо-фосфатний акумулятор пристрою, ємністю 500 мАг і більш ніж 2000 циклами зарядки / розрядки, повністю заряджається від сонячних батарей SunPower Maxeon протягом 6-ти годин. 

Після повної зарядки лампа може світити протягом 6-ти годин на максимальній потужності (25 люменів) або протягом 15-ти годин на середній потужності (10 люменів). Крім того, акумулятор може зберігати заряд протягом 18-ти місяців.

Вартість новинки становить 18 доларів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: