Американський аеропорт повністю перейшов на сонячну енергію

Спеціально для живлення аеропорту Чаттануга в в американському штаті Теннессі збудували сонячну ферму потужністю 2, 74 МВт. Сонячна електростанція займає площу 16-ти футбольних полів та повністю забезпечує аеропорт електроенергією, пише Big Think.

Проект, вартістю 10 мільйонів доларів, започаткували у 2010 році. Електростанція включає в себе систему зберігання енергії – акумулятори дозволяють станції працювати навіть вночі.

«Це важливий крок для аеропорту Чаттануга, оскільки ми досягаємо рубежу в галузі сталого розвитку, – сказав Террі Харт, президент і головний виконавчий директор аеропорту Чаттануга. – Цей проект має безпосередні переваги для нашого аеропорту і спільноти, і ми пишаємося тим, що є прикладом використання відновлюваних джерел енергії для інших аеропортів, підприємств і нашого регіону. Розвиваючи місцеві відновлювані ресурси, ми також підвищуємо економічну ефективність аеропорту».

Працівники аеропорту сподіваються, що перехід Chattanooga Metropolitan на сонячну енергію стане прикладом для наслідування серед інших аеропортів.  


  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка