Американські міста змагаються в рейтингу зелених технологій

В американських містах стає все популярнішим використання зелених (чистих) технологій. Особливу перевагу надають електротранспорту та використанню поновлюваних джерел енергії. Збільшується кількість патентів та інвестицій в екологічну чисту енергію.  

Регулярно проводяться рейтинги для встановлення індексу використання чистих технологій серед 50 штатів та 50 найбільших метрополій.

Будинки нуль-енергії та системи зберігання енергії отримують пріоритети в приватних інвесторів для нових будівель. Місцеві муніципалітети зазвичай підтримують цей напрямок.

Питання зменшення негативного впливу на кліматичні зміни, на охорону довкілля стали цікавими багатьом містам і штатам, що надає суттєвий розвиток для впровадження проектів відновлювальної енергії.

ТОП-10 екологічних міст США: Чикаго, Окленд, Остін, Нью-Йорк, Кембридж, Міннеаполіс, Юджін, Сан-Франциско, Вісконсін Деллс і Портленд.

green-cities-in-usa.jpg

Каліфорнія стоїть на першому місці через велику роботу із енергозбереження. Нью-Йорк знаходиться досить високо через банківську підтримку цього руху.


При визначенні рейтингу штатів виявилося, що 11 з них, виробляють більше 10% своєї потреби за допомогою гідро-електростанцій, а два штати мають показник на рівні 25%.

Використання сонячних електростанцій зросло за рік на 40% і загальна кількість інсталяцій перевищує 200000.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка