Американська компанія пропонує розкласти житомирське та львівське сміття на молекули

Компанія Valuebridge International (Energy Group, США) готова побудувати у Житомирській та Львівській областях екологічно безпечні сміттєпереробні заводи з технологією високотемпературного спалювання відходів під назвою "Waste to energie +".

Відповідні протоколи підписали міський голова Житомира Сергій Сухомлин та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка в ході зустрічі з президентом Energy Group при Valuebridge International (США) Вільямом Брайяном.

Сьогодні плазмова газифікація, яка передбачає розклад твердих побутових відходів на молекули під дією плазми з температурою близько 1200 С і вище та отримання на виході золи, твердих мінеральних відходів й синтез-газу, наразі вважається одним з найперспективніших напрямків з точки зору екологічної безпеки.

Як запевняють у компанії, технологія дозволяє економічно вигідно та безпечно переробляти відходи без попередньої підготовки.

Однією з переваг такого способу утилізації мер Житомира Сергій Сухомлин вважає можливість переробляти не лише нове сміття, а й те, яке вже давно захоронене на полігоні, передає 0412.ua

«Нас дуже зацікавила екологічна складова пропозиції, - наголошує міський голова. - Новітня технологія дозволить безпечно переробляти відходи не забруднюючи навколишнє середовище".

У міській раді обіцяють продовжити переговори з Valuebridge International (Energy Group), яка наразі працює у 20 країнах світу.

Натомість голова Львівської ОДА Олег Синютка вважає, що додаткові продукти переробки сміття - дизпаливо, електроенергія, – дозволять зробити завод рентабельним, передає ЛОДА.

«Наразі ми збираємося провести аудит та розробити проектні пропозиції, - розповів чиновник. - Потім будемо приймати рішення стосовно подальшої можливості будівництва".

На додачу, сторони засвідчили взаємну зацікавленість у пошуку та залученні інвестицій у галузі утилізації і переробки сміття.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: