Американська компанія Enevate представила технологію зарядки електромобіля за 5 хв

Компанія Enevate, що розробляє літій-іонні акумулятори, представила технологію швидкісної зарядки електромобілів під назвою HD-Energy. Вона дозволяє заряджати електромобілі всього за п'ять хвилин, інформує VentureBeat.

Швидкісною зарядкою можна користуватися у двох режимах: за 5 хвилин зарядити акумулятор, забезпечивши запас ходу 390 км, чи використати 60-секундний режим, після якого заряду акумулятора вистачить на подолання відстані у 80 км.

Для більшості користувачів електромобілів 80 км на день цілком достатньо, тому технологія позбавляє однієї з найбільших незручностей для водіїв електрокарів – тривалої зарядки, адже відбувається не довше, ніж заправка звичайної автівки на АЗС. Крім того, швидкісна зарядка може зробити сильний вплив на індустрію в цілому. Деякі виробники зможуть встановлювати акумулятори меншого розміру, тому що їх можна буде заряджати частіше. У свою чергу це призведе до зменшення вартості окремих моделей електрокарів.


У компанії технологію називають «ідеальною для електромобілів». Ще однією її перевагою називають безпечну зарядку і експлуатацію за низьких температур (-40 ° C). При цьому мається на увазі можливість отримання додаткової енергії при рекуперативному гальмуванні.

Технологія Enevate HD-Energy зараз проходять останні етапи сертифікації. Після чого акумулятори надійдуть автовиробникам.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка