Американська Local Motors надрукувала масовий електромобіль на 3D-принтері

3D-технології все більш активно наближаються до автоіндустрії. Свої розробки в цьому напрямку вже презентували китайська компанія Sanya Sihai, надрукувавши електромобіль за $1770, та американська TE Connectivity, де також за допомогою 3D-принтера створили електричний мотоцикл.

Спробувати нову технологію у автовиробництві вирішили також в компанії Local Motors (США). В рамках міжнародної виставки виробництва і технологій в Чикаго автовиробник Local Motors презентував електромобіль, виготовлений за допомогою 3D-принтера всього за 6 днів, повідомляє ресурс Ridus.ru.


Двомісний родстер Strati з дахом, що знімається, включає в себе лише 40 компонентів. Традиційні ж аналоги складаються в середньому з 20 тисяч деталей. 

Батарея, електромотор, шини, проводка і підвіска Strati були створені звичайним шляхом. Усі інші деталі було надруковано на 3D-принетрі з ABC-пластика, посиленого карбоновими волокнами. 

Максимальна швидкість Strati досягає 64 км/год. Запас ходу - від 193 до 241 км. У Local Motors планують покращувати показники і скорочувати час виробництва.


Цікаво, що на відміну від своїх «тестових колег», Strati планують запустити у продаж вже в кінці 2015 року. 

Вартість новинки складатиме від $18 до $30 тис.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка