Американці запускають виробництво гнучких сонячних панелей на основі кремнію

Цього літа у США випустять нову лінійку гнучких сонячних панелей на основі кремнію без скла.

Нове виробництво запустить американська компанія Maxeon Solar Technologies, передає world-energy

Сонячні панелі Maxeon Air - це сумісні, надлегкі, міцні і сертифіковані з пожежної безпеки панелі, які можуть бути прикріплені безпосередньо до даху без необхідності у стелажах або інших монтажних системах. Перше впровадження продукту з використанням цієї технології буде спрямоване на встановлення на дахах, які не зможуть витримати звичайних сонячних систем.

«Сонячні панелі Maxeon Air безкаркасні і без скла, - зазначають у компанії. – Для встановлення не потрібні додаткові стелажі, бо наші панелі важать менше половини звичайних скляних сонячних панелей».

Сонячні панелі Maxeon Air використовують сонячні елементи IBC Maxeon, які переміщують всі контакти шин на задню сторону елемента.

"IBC cell стійкі до корозії і здатні згинатися без шкідливого розтріскування, - зауважив Джефф Уотерс. - Не менш важливо, що технологія IBC-модуля Maxeon має унікальну здатність пропускати струм у тіні, продовжуючи виробляти енергію в умовах, які відключили б інші панелі, а також низьку чутливість до температури».

Одна повітряна панель Maxeon має ККД 20,9%. Гнучкі панелі використовують 90 сонячних елементів і довші, ніж традиційні модулі. Згідно з даними, модулі мають потужність 330 Вт.

"Протягом майже 50 років сонячна енергетика використовувала конструкцію зі скляних надміцних панелей, зі збільшенням розмірів яких вартість транспортування, установки і монтажу стала відносно більшою частиною загальної вартості системи, - сказав Джефф Уотерс, генеральний директор Maxeon Solar Technologies. - За допомогою технології Maxeon Air ми тепер можемо розробляти продукти, які знижують ці витрати, відкриваючи при цьому абсолютно нові ринкові можливості, такі як комерційні дахи з низьким навантаженням».

Панелі Maxeon Air спочатку будуть використовуватися на європейських ринках, а потім будуть випущені на світовий ринок у 1 кварталі 2022 року.

"Технологічна платформа Maxeon Air продовжує нашу 35-річну спадщину інновацій у галузі технологій сонячних панелей і ще раз демонструє здатність нашої команди R&D розробляти передові, проривні технології», - резюмував Джефф Уотерс, генеральний директор Maxeon Solar Technologies.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка