Американці тестують високопродуктивну гідротурбіну безпечну для довкілля

У штаті Мен(США) тестують на малій гідроелектростанції турбіну, яка забезпечує економічно ефективне виробництво електроенергії з низьким навантаженням на навколишнє середовище.

Пілотну установку Restoration Hydro Turbine встановили у рамках проекту Freedom Falls, який реалізує компанія Natel Energy, передає renen.

Інноваційна гідротурбіна потужністю 35 кВт, яка має компактну конструкцію і поєднує високу продуктивність з небаченою у галузі безпекою для риби, забезпечує електроенергією ресторан і школу, а її надлишки скидає у загальну мережу.


RHT дозволяє знизити вартість установки більш ніж на 20% у порівнянні зі звичайними варіантами низьконапірних гідроелектростанцій. 


Малий напір здешевлює установку обладнання на існуючі дамби, одночасно знижуючи потребу у дорогій новій інфраструктурі. Так як пристрій розташовується над нижнім б'єфом греблі, значно знижується вартість супутньої інфраструктури. Технологія включає високоефективні механізми, що виключають необхідність установки тягової труби, статорів, плоских поворотних затворів або статорних колон. Модульний дизайн спрощує ремонт і обслуговування.


Для розвитку інноваційної гідротурбіни Natel Energy залучила 11 млн доларів США від Schneider Electric Ventures і Breakthrough Energy Ventures, венчурної компанії Білла Гейтса, засновника Microsoft.

«Гідроенергетика довгий час вважалася ідеальним джерелом відновлюваної енергії, якби не висока вартість і ризики для дикої природи у більшості проектів – зазначають у компанії Breakthrough Energy Ventures. - Запатентована високоефективна гідроелектрична турбіна Natel вдало вирішує обидві проблеми - знижує витрати і є безпечною для навколишнього середовища і може бути використана як для реконструкції існуючих об'єктів, так і для нових проектів, де вода використовуватиметься як поновлюване джерело енергії у поєднанні з вітровою та сонячною енергією».

Natel Energy постачає для малих ГЕС турбіни потужністю 32-1400 кВт.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка