Американський штат закриє вугільні ТЕС потужністю 730 МВт

У штаті Індіана до 2023 року виведуть з експлуатації вугільні теплоелектростанції сумарною потужністю 730 МВт.

Про таке рішення оголосила американська компанія Vectren - дочірня компанія CenterPoint Energy – у рамках плану розвитку до 2025 року, який передбачає скорочення частки вугільної генерації з поточних 78% до 12%, передає ruscable

Для заміщення потужності виведених з експлуатації вугільних станцій компанія готує запити пропозицій щодо проектів будівництва об'єктів генерації на базі ВДЕ і використання споживачів з керованим навантаженням (Demand Response). Так, від 700 до 1 000 МВт повинні забезпечити СЕС суміщені з накопичувачами енергії (solar-plus-storage), 300 МВт – вітропарки, 30 МВт – ресурси Demand Response. У разі успішної реалізації цих проектів в структурі активів Vectren частка ВДЕ-генерації і Demand Response до 2025 року складе сумарно 64%. Крім того, 460 МВт може бути додано за рахунок газових ТЕС.

За розрахунками Vectren, такі зміни дозволять скоротити рівень шкідливих викидів до 2035 року на 75% у порівнянні з 2005 роком, а для споживачів – заощадити до $320 млн на оплаті електроенергії протягом наступних двадцяти років.

В останні кілька років Vectren і влада штату неодноразово обговорювали питання про збереження вугільної генерації у загальному енергобалансі Індіани, але підсумкове рішення було прийнято компанією під впливом економічних, а не політичних факторів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: