Американський штат забезпечуватимуть електроенергією «зелені» станції загальною потужністю 546 МВт

Галузевий регулятор американського штату Мен погодив пакет контрактів на закупівлю електроенергії виробленої об'єктами ВДЕ-генерації сумарною потужністю 546 МВт.

Такі результати проведеного Maine Public Utilities Commission(MPUC) аукціону на право укладення двадцятирічних угод про постачання електроенергії з енергопостачальними компаніями, передає ruscable

Переможцями стали діючі гідроелектростанції загальною потужністю 4,5 МВт, електростанції на біомасі (39 МВт), а також вітрові та і сонячні електростанції загальною потужністю 20 МВт та 482,5 МВт відповідно.

Вартість електроенергії відібраних галузевим регулятором об'єктів генерації варіюється від $0,029 до $0,042 за 1 кВт*год. Відібрані MPUC об'єкти зможуть забезпечувати близько 10% всього навантаження енергосистеми штату Мен. Заявки на торги були подані і від накопичувачів енергії, але жодна з них не була схвалена регулятором.

В даний час Мен, як і багато інших штатів США, активно вживає заходів для виконання стандарту з розвитку ВДЕ (Renewable Portfolio Standard, RPS). Встановлена у 2019 році мета довести частку використання ВДЕ до 100% до 2050 року може бути досягнута набагато раніше завдяки у тому числі підтримці MPUC нових проектів, оскільки вже на кінець 2019 року енергоресурси на базі ВДЕ, перш за все ГЕС, покривали до 80% вироблення електроенергії у штаті.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка