Американський штат прагне закрити вугільні станції загальною потужністю 1,6 ГВт раніше

В американському штаті Вайомінг мають намір вивести з експлуатації чотири вугільні енергоблоки загальною потужністю 1,595 ГВт до закінчення їх встановленого терміну експлуатації.

Офіційне розслідування довгострокового плану розвитку та інвестиційної програми (Integrated Resource Plan, IRP) компанії PacifiCorp щодо виведення з експлуатації вугільних теплоелектростанцій Jim Bridger і Naughton ініціював галузевий регулятор американського штату Вайомінг (Wyoming Public Service Commission, PSC), передає ruscable

PacifiCorp оголосила про плани з будівництва до 7 000 МВт ВДЕ-генерації і накопичувачів енергії до 2025 року, одночасно готуючись до 2038 року закрити 20 з 24 вугільних енергоблоків, які їй належать. Наразі документ надісланий на узгодження галузевим регуляторам тих штатів, де розміщуються генеруючі активи компанії, – Орегона, Каліфорнії, Вашингтона, Айдахо, Юти і Вайомінгу.

Влада Вайомінгу прийняла безпрецедентне рішення вперше провести за планом розвитку та інвестиційною програмою замість стандартної процедури обговорення адміністративне розслідування. Завданням PSC при розслідуванні є оцінка можливих наслідків для економіки і надійної роботи енергосистеми штату у разі закриття PacifiCorp блоків No1 (608,3 МВт) і No2 (617 МВт) на ТЕС Jim Bridger, а також блоків No1 (160 МВт) і No2 (210 МВт) на ТЕС Naughton до закінчення їх встановленого терміну експлуатації. Регулятор повинен буде дати висновок про відповідність пропонованих PacifiCorp змін в структурі генерації штату громадським інтересам.

За офіційними даними, гірнича промисловість є найбільшою галуззю у Вайомінгу, який займає перше місце в країні з видобутку вугілля. У 2018 року саме на вугілля припадало майже 90% в енергобалансі штату, при цьому більшість інших ресурсів склали ВДЕ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: