Американський штат побудує «зелений» енергокомплекс загальною потужністю 250МВт для закриття газової ТЕС

У американському штаті Нью-Мексико побудують сонячну електростанцію потужністю 100 МВт і суміщений енергокомплекс (solar-plus-storage) у складі 100-мегаватної СЕС і 50-мегаватного накопичувача енергії.

Проекти, замовником яких виступила El Paso Electric - техаська компанія, зайнята у сфері виробництва, передачі і розподілу електроенергії у Західному Техасі і південній частині Нью-Мексико, погодив галузевий регулятор (Public Regulatory Commission, PRC), передає ruscable.

150-мегаватний накопичувач енергії, зокрема, повинен замінити у рамках надання системних послуг два енергоблоки газової ТЕС Rio Grande сумарною потужністю 91 МВт, які планується вивести з експлуатації у 2022 році.

Для обох генеруючих об'єктів укладені угоди про купівлю електроенергії (power purchase agreement, PPA) з рекордно низькою відпускною ціною – $ 0,015 за кВт*год для СЕС і $ 0,021 для енергокомплексу.

Нову СЕС та суміщений енергокомплекс планується ввести в експлуатацію влітку 2022 року.

План El Paso Electric з нарощування обсягів ВДЕ-генерації у складі генеруючих активів спрямований на виконання прийнятого у Нью-Мексико закону, за яким до 2045 року енергобаланс штату повинен повністю формуватися тільки на основі ВДЕ (Renewable Portfolio Standard, RPS).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка