Amazon встановила на даху величезного складу 11 500 сонячних панелей

Компанія Amazon встановила 11 500 гігантських сонячних панелей на даху величезного складу у Кенті, Англія.

Проект реалізований у рамках зобов'язань інтернет-гіганта перейти на відновлювані джерела енергії до 2025 року, передає popmech

Передбачається, що сонячна електростанція генеруватиме електроенергію, якої вистачить на забезпечення енергопотреб 700 домогосподарств у рік.


"Amazon ставить перед собою мету забезпечити енергією власну глобальну інфраструктуру, використовуючи 100% поновлювані джерела енергії, - зауважила Бріттані Стентон, старший менеджер енергетичної програми Amazon. - Ця установка сонячних панелей - всього лише один із способів, за допомогою яких ми зможе зробити нашу мережу більш стійкою».


Щоб досягти 100% переходу на відновлювані джерела енергії до 2025 року, Amazon планує інвестувати у більші локальні сонячні установки по всій мережі. Ці системи потім зможуть живити і інші центри компанії, зменшуючи їх залежність від викопного палива. «Ми також будемо інвестувати у великі проекти з відновлюваних джерел енергії, які надають енергію у наші місцеві комунальні мережі", - сказала Бріттані Стентон.

Перехід на сонячну енергію та встановлення панелей є частиною кліматичного зобов'язання Amazon пов'язані з Паризькою угодою про клімат, яка закликає країни та компанії працювати над усуненням або компенсацією викидів вуглекислого газу, щоб зупинити підвищення температури більш ніж на 2 °C у порівнянні з доіндустріальним рівнем до 2100 року. Компанія прагне перейти на повністю поновлювані джерела енергії і стати вуглецево-нейтральним бізнесом до 2040 року.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка