Amazon вкладе 10 млрд доларів у боротьбу зі змінами клімату

Генеральний директор Amazon Джефф Безос виділить 10 мільярдів доларів на фінансування вчених, активістів, некомерційних організацій та інших груп, що борються за захист довкілля та протидіють наслідкам зміни клімату.

Гранти еко-активістам видаватиме новостворений «Фонд Землі Безоса», передає narodna-pravda

«Зміна клімату є найбільшою загрозою для нашої планети, - зауважив глава онлайн-гіганта. - Хочу працювати разом з іншими, щоб посилити відомі шляхи і досліджувати нові способи боротьби з руйнівним впливом зміни клімату на цю планету, яку ми всі поділяємо".

Гроші з фонду будуть виділятися вченим, активістам і неурядовим організаціям, що працюють над проблемою зміни клімату, зазначив підприємець.

«Я почну видавати гранти цього літа, - повідомив Джефф Безос. - Це будуть колективні дії великих і невеликих компаній, національних держав, глобальних організацій і приватних осіб".

Джефф Безос входить у список мільярдерів, які виділяють значні кошти на боротьбу з наслідками глобального потепління.

Згідно з рейтингом Forbes, який відстежує зміну станів найбагатших людей планети в режимі реального часу, Джефф Безос є найбагатшою людиною на землі з показником $129,9 млрд. Виділені їм $10 млрд на боротьбу зі зміною клімату - близько 8% від його майна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка