Amazon побудує найбільшу на сході США сонячну електростанцію потужністю 80 МВт

Найбільша в світі компанія, що продає товари через інтернет, Amazon (США) інвестує $150 мільйонів у будівництво сонячної електростанції загальною потужністю 80 МВт. Великий сонячний парк має з’явитися на сході країни у штаті Вірджинія, повідомляє ресурс PV-magazine.com.

Очікується, що нова СЕС буде введена в експлуатацію у жовтні 2016 року. Її потужностей вистачить для забезпечення енергетичних потреб більш ніж 15 000 домогосподарств. Підрядником обрано одну з місцевих енергетичних компаній. 

Побудована за ініціативи Amazon 80-мегаватна сонячна станція буде найбільшою не лише у самому штаті Вірджинія, але й однією з найбільших у східній частині США. 

Наприкінці минулого року керівництво Amazon оголосило про свої наміри досягти 100% рівня використання компанією поновлюваних джерел протягом наступних десяти років. Нещодавно в компанії оголосили про досягнення 25% частки «зеленої» енергетики. А до 2016 року ця частка має становити не менше 40%.

Однак, незважаючи на позитивні результати, Amazon отримала досить гостру критику з боку природоохоронної організації Greenpeace, яка звинувачує компанію у непрозорості її «зелених» звітів. Так, представники організації закликають Amazon робити свою звітність щодо використання ВДЕ прозорою та відкритою, як це роблять, приміром, Apple та IBM.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка