Альтернативні джерела енергії, про які мало хто знає

Тисячі людей проходять через турнікети при вході в метро, на підприємства, на вокзали. Є ідеї використати потік людей в якості інноваційного генератора енергії. В Японії на одній залізничній станції під турнікетами вмонтували п’єзоелементи, котрі виробляють електроенергію від тиску і вібрації під час переміщення людей. 

1.jpg

В голандському центрі Natuurcafe La Port є двері, котрі прокручують відвідувачі, щоб зайти, а в дверях вмонтований генератор. Щорічно може генерувати 4600 кВт*год енергії. 

2.jpg

Водорості можуть обігрівати будинок. З 1 га водяної поверхні, де розміщені водорості, можна отримати 150 тисяч кубометрів газу. 15-квартирний будинок Bio Intelligent Quotient в Німеччині має на фасаді 129 акваріумів з водоростями, котрі є єдиним джерелом енергії для опалення. 

3.jpg

Для локального освітлення дороги вмонтовують в дорогу рампу, котра під дією ваги машини, генерує електроенергію.

11.png

Розробили м’яч, всередині котрого є маятник, що рухає генератор при ударі по м’ячу. Всередині є акумулятор, котрий накопичує 6 Вт енергії.

4.jpg

Використовують тепло вулканів, або джерела біля них.

7.jpg

Термоелектричний генератор, прикріплений до тіла спортсмена, розміром 10 на 10 см видає 40 міліват енергії при температурі шкіри 31 градус.

10.jpg

Створена пішохідна плитка, котра прогинається на 5 мм при наступанні на неї і генерує енергію, котру можна передавати на освітлення. 

9.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка