Активісти закликають відмовитися від страхування проектів з викопного палива

Міжнародний страховий ринок(Ллойд) закликають негайно припинити страхування вугільних і нових нафтогазових проектів, які посилюють зміну клімату.

З такими вимогами виступила група з боротьби з викопним паливом Insure-Our-Future, передає allinsurance.kz

«Ми заохочуємо співробітників Ллойда до боротьби зі зміною клімату, що загрожує світу набагато більше, ніж COVID-19, - зазначають активісти.- Запустили веб-сайт, де наводимо приклади застрахованих у Ллойді проектів, які несумісні з досягненням цілей Паризької угоди: вугільну шахту Адані Кармайкл у Австралії, трубопровід для нафтоносних пісків Trans Mountain у Канаді, видобуток вугілля у Польщі і розвідувальне буріння нафтових свердловин на Багамах».

У грудні 2020 року Ллойд опублікував свій перший звіт про навколишнє середовище, соціальну сферу та управління (ESG), у якому зобов'язався попросити керуючих агентів Ллойда поступово відмовитися від нового страхового покриття для електростанцій, що працюють на енергетичному вугіллі, вугільних шахт, нафтоносних пісків і т.д., а також нових геологорозвідувальних робіт в Арктиці з 1 січня 2022 року. Тим не менш, цільовою датою для поетапної відмови від продовження існуючого страхового покриття для об'єктів і діяльності з видобутку вугілля і нафтоносних пісків є 1 січня 2030 року.

На веб-сайті Insure-Our-Future говориться, що політика Ллойда щодо ESG «далека від істини». Група хотіла б негайно вжити заходів для запобігання "кліматичної катастрофи".

"Політика Ллойда щодо ESG дозволяє учасникам писати новий бізнес у секторах, що забруднюють навколишнє середовище, протягом 2021 року, а потім продовжувати забезпечувати покриття цих брудних проектів до 2030 року», - йдеться на сайті. - Більш відповідальні страховики вже відмовилися від покриття вугілля, бітумінозних пісків і арктичних енергоносіїв через неприйнятний вплив на клімат».

"Брюс Карнегі-Браун, голова Ради Ллойда, не розробив шляхи виходу викопного палива для ринку Ллойда, які узгоджуються з Паризькою угодою, - йдеться у заяві Ліндсі Кінан, Європейського активіста Insure Our Future. - Замість цього Ллойд продовжує рекламувати свою слабку політику ESG, одночасно підтримуючи проекти з викопного палива, від яких відмовилися більш відповідальні страховики».

Insure-Our-Future закликає Ллойд у 2021 році відмовитися від нового страхування вугільних, бітумінозних пісків і енергетичних проектів в Арктиці, продовження страхування для існуючих вугільних, бітумінозних пісків і арктичних енергетичних проектів та нової страховки для розвідки або видобутку нафти і газу.

Ллойд закликають почати поетапну відмову від існуючого страхування нафти і газу відповідно до цільового діапазону потепління на 1,5 ° C та позбутися страхування всіх видів викопного палива.

Ллойд поки не коментує заяви екологічних активістів.

Insure-Our-Future-це глобальна коаліція неурядових організацій і громадських рухів, яка чинить тиск на страхові компанії, щоб ті відмовилися від вугільного, нафтогазового бізнесу і підтримали перехід на чисту енергію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка