Airbus розробив для літаків мобільну капсулу з водневим двигуном

Airbus розробив для літаків мобільну капсулу з водневим двигуном.

Рішення істотно спростить і полегшить лайнери недалекого майбутнього, передає hightech.plus

Інженери Airbus встановили на крилах лайнера ZEROe, концепти яких були представлені у цьому році у Тулузі, шість капсул, кожна з яких включає бак для рідкого водню, систему охолодження, паливний елемент, силову електроніку, електромотори, легкий композитний пропелер з вісьмома лопатками і все необхідне допоміжне обладнання.

Ці гондоли можна легко знімати з крила - команда ZEROe хоче зробити їх модульними, щоб їх можна було без особливих зусиль розібрати, полагодити, протестувати або замінити деталі. Крім того, перехід на електрику дає можливість відокремити силову установку, помістивши її в незалежну секцію, збільшивши надійність всієї системи. Якщо щось вийде з ладу в одній капсулі, її можна повністю відключити або навіть скинути і перерозподілити баланс між тими, що залишилися.

Ще одна перевага - звільняється більше місця у салоні.

Хоча Airbus вже отримав патент на свій винахід, він не обов'язково буде використаний в остаточній версії водневого літака ZEROe. "Це один з варіантів, багато що ще доведеться осмислити, перш ніж ми зробимо остаточний вибір, — пояснив Глен Левеллін, віце-президент Airbus. - Це рішення очікується у 2025 році».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка