Air France стане найекологічнішим перевізником на планеті

Французька авіакомпанія Air France зобов’язана поважати екологію більше, ніж будь-який інший перевізник на планеті.

Такі умови для отримання допомоги нацперевізнику поставив уряд, передає ursa-tm.

"Ми поставили жорсткі умови: авіакомпанія повинна бути рентабельною, а також дотримуватися вимог, пов'язаних з екологією, - зазначив глава фінансового відомства Брюно Ле Мер. - Air France повинна стати авіакомпанією, яка поважає екологію більше, ніж будь-який інший перевізник на планеті".

Air France отримає безпосередньо від французької влади три мільярди євро. Ще чотири мільярди євро кредитних коштів виділять банки, а 90% цих грошей буде видано під державну гарантію. Нідерланди, у свою чергу, виділять від 2 до 4 мільярдів євро. «Мова йде не про "відкритий чек", який дозволив би Air France витрачати гроші за своїм бажанням, а про зобов'язання, серед яких, зокрема, турбота про навколишнє середовище, - зауважив глава фінансового відомства, додавши, що націоналізація Air France не планується.

Як заявив в інтерв'ю Les Echos генеральний директор компанії Бенжамен Сміт, викликана коронавірусом криза дасть можливість Air France змінитись. "Ми поставили перед собою мету знизити викиди CO2 на 50% до 2030 року, оновити флот компанії і використовувати біопаливо», - розповів він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: