Агрофірма побудувала сонячну станцію потужністю 2,2 МВт і забезпечує у денний час потреби цілого району

В селі Каменечому(Кіровоградська область) ввели в експлуатацію фотоелектричну станцію потужністю 2,2 МВт.

Електростанція, яка має понад 2 тис. сонячних панелей площею близько 1,5 кв. м кожна, побудувало ТОВ "Агрофірма Авангард ЛТД", передає agrotimes.net.

Проектувальником і підрядником будівництва СЕС виступила компанія "Рентехно".

Згідно з попередніми підрахунками, фотоелектрична станція площею понад 5 га щороку вироблятиме електрики на 10 млн гривень.

Вироблену на сонячній станції електрику агрофірма не використовує для власних потреб, а продає у загальну мережу - у денний час СЕС забезпечує потреби всього Новоархангельського району. 

"Денні потреби району в електроенергії ми вже забезпечили, тепер маємо на меті покрити нічні, - зазначив генеральний директор агрофірми "Авангард ЛТД" Василь Крамар. – До того ж прибуток у 2 млн на рік з гектара не забезпечать навіть найродючіші землі з найрентабельнішими сільгоспкультурами».

У будівництво СЕС аграрне підприємство інвестувало майже 70 млн гривень.

За сім років Авангард ЛТД, яка має в обробітку 10 тис. га землі і вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу та соняшник, розраховує повністю повернути вкладені кошти, продаючи енергію за "зеленим тарифом", а потім побудувати ще одну сонячну електростанцію. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка