Агентство ООН з промислового розвитку надаватиме українським аграріям гранти на розвиток проектів з енергоефективнсоті

Українські аграрії можуть прийняти участь у другому етапі конкурсу пілотних проектів із впровадження енергоефективних заходів та використання відновлюваних джерел енергії, отримавши грант на розвиток свого проекту, йдеться у офіційному повідомленні прес-центру Держенергоефективності України. 

Мова йде про конкурс в рамках проекту «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах в Україні». Ініціаторами проекту виступили Міністерство аграрної політики та продовольства України, Державне агентства з енергоефективності України спільно з Агентством ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) і Глобальним Екологічним Фондом.
 
Перш за все, на конкурс прийматимуться проекти із встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів, впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50 001.

Загалом буде відібрано 15 кращих пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей, включаючи також підприємства, які виробляють обладнання для використання відновлюваних джерел енергії. 

В рамках Проекту Глобальний Екологічний Фонд та Агентство ООН надаватимуть переможцям конкурсу організаційну та фінансову підтримку: підготовка бізнес-планів та залучення інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів. 

Загалом, Проект переслідує мету зі збільшення використання технологій відновлюваних джерел енергії та заміни традиційного палива в енергоємних виробничих малих і середніх підприємствах в Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка