Агрокомпанія встановила сонячні панелі та забезпечила 100% енергопотреб насіннєвого комплексу

Компанія «Ольгополь» встановила сонячну електростанцію для забезпечення 100% внутрішніх потреб насіннєвого комплексу. Відтепер сушка, верхній і нижній зали насіннєвого заводу, лабораторія, елеватор, склади – тобто всі об'єкти насіннєвого комплексу господарства – забезпечені власною електроенергією, повідомляє AgroPortal.

Сонячна електростанція складається з понад 600 сонячних панелей і займає 1200 м2 складських покрівель. Потужність її становить 0,5 МВт.

«Встановлення сонячної електростанції – це велике досягнення агрофірми цього року, – зазначає керівник господарства Павло Каленич. – Сонячні батареї встановили на дахах складів. Це дуже зручно, оскільки не довелося створювати додаткові об'єкти для установки батарей. Є кілька сонячних підстанції загальною потужністю 0,5 мегавата. За попередніми розрахунками, окупність проекту 4 роки. Але вже сьогодні можу сказати, що отриманої енергії досить для потреб насіннєвого комплексу. Зараз оформляємо документи, щоб працювати за «зеленим тарифом» з державою».

Павло Каленич додає, що встановлення СЕС виникло насамперед через екологічне питання, яке завжди актуальне і доречне для сільськогосподарського бізнесу, що відчуває на собі всі кліматичні зміни.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка