«Зелені» потужності Африки становитимуть 300 ГВт до 2030 року

Під час міжнародної кліматичної конференції, що проходить в Парижі, представники африканського континенту погодилися прийняти запропоновану їм програму «Поновлювані джерела Африки» (AREI). 

Основна мета програми полягає у досягенні Африкою 300 ГВт «зелених» потужностей до 2030 року. В такий спосіб африканські країни зможуть продемонструвати своє лідерство у сфері ВДЕ, повідомляє ресурс Еnergy.Аgwired.com.

При цьому до 2020 року в Африці додатково до вже існуючих потужностей мають підключити ще 10 ГВт з поновлюваних джерел. А от до 2030 року потужності мають сягнути 300 ГВт. 

Такий «запит» міжнародна спільнота пояснює наступним чином. Лідери африканський країн наразі дуже активно впроваджують національні програми та стратегії щодо розвитку своїх економік. В свою чергу, це однозначно викличе попит на енергоресурси. Тому проект AREI покликаний допомогти африканським країнам підтримати стратегії підвищення економічної та енергетичної безпеки за рахунок розвитку поновлюваних джерел. 

Африканський банк розвитку (АБР), що виступає одним з головних спонсорів ініціативи AREI, втричі збільшив розмір інвестицій у цей проект. Президент банку повідомив, що установа направить 40% своїх активів на підтримку проекту  «Поновлювані джерела Африки».

Більше того, АБР виділить $300 млн, що будуть видаватися у якості кредитів жінкам, які хочуть розвивати свою справу у еко-бізнесі. В такий спосіб адміністрація банку планує розширити можливості самореалізації жінок африканського континенту. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка