Adidas відмовляється від пластикових пакетів у всіх своїх магазинах по всьому світу

Adidas вирішив відмовитися від пластикових пакетів в своїх магазинах по всьому світу. Таким чином, adidas Group планує відмовитися від використання 70 мільйонів пластикових пакетів в більш ніж 14.000 магазинах щорічно, передає сайт recyclemag.

«Перехід на паперові пакети – частина наших зусиль щодо збільшення частки екологічно чистих матеріалів на всіх етапах – від виробництва до продажу. Про це ми оголосили, представивши стратегію зі сталого розвитку до 2020 року «Спорт вимагає простору», –заявив Роланд Ошел, член ради директорів adidas Group. – Однак цим все не обмежується. Всі наші співробітники прекрасно розуміють суть цієї ініціативи і саме тому кожен раз перед тим, як покласти товар в паперовий пакет, вони будуть уточнювати, чи справді він необхідний. Скорочення виробництва пакетів веде до зменшення негативного впливу на навколишнє середовище і допомагає нам закріпити за собою статус компанії, що керується принципами сталого розвитку».

Кампанія з поступової відмови від пластикових пакетів в магазинах стартувала рік тому, коли аdidas Group оголосила про початок співпраці з організацією Parley for the Oceans. Як співзасновник, adidas підтримує освітні та комунікаційні ініціативи Parley for the Oceans, в тому числі і комплексну програму A.I.R. – Avoid (Запобігання), Intercept (Перехоплення) і Redesign (Переосмислення), спрямовану на те, щоб зупинити забруднення океанів пластиком.

Реалізуючи свої екологічні ініціативи, аdidas Group зробила конкретні кроки з обмеження використання пластику. Серед них можна назвати відмову від мікрогранул пластика у всіх продуктах з догляду за тілом в грудні 2015 року. З березня 2015 року в штаб-квартирі аdidas в Херцогенаурах, Німеччина, не використовуються пластикові пляшки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка