93% об’єктів компанії Apple по всьому світу працюють на ВДЕ

Виступаючи на заході Apple віце-президент компанії з навколишнього середовища, Ліза Джексон, стверджувала, що 93% об'єктів компанії Apple по всьому світу працюють на відновлюваній електроенергії, передає Сlean technica.

Apple орієнтована на 100% функціонування всіх об'єктів компанії – магазинів, центрів обробки даних, виробничих приміщень – на відновлюваних джерелах енергії протягом декількох років. У 2014 році, компанія показала, що 100% електроенергії, яка використовується для діяльності компанії в США була з ВДЕ. Apple також працює на ВДЕ не на 100%, але близько до цього показника, у своїх центрах обробки даних по всьому світу.

Отож немає нічого дивного у заяві Лізи Джексон, адже компанія наближається до своєї мети – робота на 100% відновлюваних джерелах енергії. Фактично, Apple зараз живиться від 100% електроенергії з відновлюваних джерел у 23 країнах по всьому світу, в тому числі в США і Китаї.

Ліза Джексон заявила, що також потрібен час, щоб виділити програму компанії з повторного використання і переробки. Коли iPhone 6с і iPhone 6s Plus були випущені в минулому році, Apple підкреслив, що ці дві нові моделі заощадили 14% і 16% викидів вуглецю в порівнянні з айфонами, випущеними попереднього року.

Крім того, Apple представила Liam – автоматизованого робота для розбирання айфонів на різноманітні компоненти і матеріали, що можуть бути повторно використані і перероблені. Apple стверджує, що Liam може розбирати більш ніж 1,2 млн телефонів на рік. Тому не дивно, що компанія Apple також запустила свою програму утилізації під новим ім'ям «Apple Renew» стверджуючи, що «Переробка продуктів компанії Apple має бути настільки ж легкою, як їх використання».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: